| Marka Adı: | Masing Motor |
| Model Numarası: | MSRF-500tb |
| Adedi: | 5000 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1000000 adet/ay |
DC fırçalı motor RF 500TB serisi küçük 6V DC motor 32mm ölçümlü mikro DC motor özel olarak sabun dağıtıcıları ve çeşitli küçük uygulamalar için tasarlanmıştır.
| Hız (RPM) | 1000-10000 rpm |
| Sürekli akım (A) | 0.01-2A |
| Verimlilik | IE1 |
| Garanti | Diğerleri |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Marka Adı | Masing Motoru |
| Model Numarası | RF-500TB |
| Türü | DC fırçalı elektrikli motor |
| Döner | 1gf.cm-30gf.cm |
| İnşaat | Kalıcı mıknatıs |
| Değiştirme | Fırça/Karbon fırça |
| Koruma özelliği | Tamamen Kapalı |
| Motor Boyutu | 32×19.5 mm |
| Ağırlık | 45 g |
| Gürültü | ≤55DB |
| MOQ | 5000 adet. |
| Çubuk Boyutu | Yuvarlak, D kesimi, düz vb. |
Sabun dağıtıcısı, DIY Oyuncak Bilim Projesi, Robot, Oyuncak, Elektrikli Tıraş, Tıbbi Cihazlar, Pompa, Akıllı Çöp Kutusu, Fan, Elektrikli Bisiklet Kilit, Ev Aletleri, Kozmetik Enstrüman, Akıllı Ev
Paketleme:Güçlü Karton 250pcs/kutusu, veya istenildiği gibi
Liman:Shenzhen/Guangzhou/Şanghay
Satış Birimleri:Tek bir madde
Paket Boyutu:37x27x24cm
Brüt ağırlık:45 g
100,000 Parça/Parça Aylık
| miktar (parça) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Önderi süresi (günler) | 10 | 15 | Anlaşılması gereken |
En fazla sipariş miktarı: 1 adet
Örnek fiyatı: 1.5 dolar
Sürücüsüz, Yapay zeka, Akıllı ulaşım, Sağlık, Akıllı şehir, Otomotiv malzemeleri, Güvenlik izleme, 5G iletişim, Akıllı ev
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar