| Marka Adı: | Masing Motor |
| Model Numarası: | MS3246Z370 |
| Adedi: | 1000 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 adet/ayda |
Yüksek performanslı DC solucan dişli motoru kukla makineleri, akıllı küçük cihazlar ve özelleştirilebilir özelliklere sahip satış makineleri için tasarlanmıştır.
| Hız (RPM) | 2RPM-500RPM |
| Sürekli akım (A) | 10mA-500mA |
| Verimlilik | % 65 - % 90 |
| Garanti | 3 Ay - 1 Yıl |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Marka Adı | Masing Motoru |
| Model Numarası | MS3246Z370 |
| Kullanımı | Kukla makinesi/Akıllı Küçük Aygıtlar/Satış makinesi, Otomatik panjur, bağlama makinesi, otomatik televizyon rafı, para sayacı, spot ışığı, doku makinesi, ofis ekipmanları, ev aletleri,Otomatik aktüatör |
| Değişiklikler | Solucan dişli kutusu motoru |
| Döner | 0.1kgfcm-30kgfcm |
| İnşaat | Kalıcı mıknatıs |
| Değiştirme | Fırça motoru / fırçasız motor |
| Motor yönü | CW ve CCW kullanılabilir |
| Ürün Adı | 12V DC solucan dişli motoru |
| Çubuk çapı | φ6mm |
| Çubuk malzemesi | Çelik veya özel |
| Değişim kutusu boyutu | φ32 mm × H46 mm |
| Ağırlık | 0.35KG |
| Gürültü | ≤55DB |
| MOQ | 1000 pcs |
| Yaşam süresi | 500h-2000H veya Özel |
| Düğme Kutusu Şaktı Tipi | Düz, M5, M6, D kesimi veya Yuvarlak veya Döner veya Dönerli oyu veya Dönerli delik |
| Motor tipi | Fırça motoru / fırçasız motor |
Kukla makinesi/Akıllı Küçük Aygıtlar/Satış makinesi, Otomatik panjur, bağlama makinesi, otomatik televizyon rafı, para sayacı, spot ışığı, doku makinesi, ofis ekipmanları, ev aletleri,Otomatik aktüatör.
Voltaj, nominal tork, hız, akım, güç ve şaft boyutu gereksinim olarak özelleştirilebilir.
| Paketleme Ayrıntıları | Güçlü Karton 400pcs / kutu, veya istediğiniz gibi |
| Liman | Shenzhen/Guangzhou/Şanghay |
| Satış Birimleri | Tek bir madde |
| Tek paket boyutu | 37x27x24cm |
| Bireysel brüt ağırlık | 10.6kg |
Tedarik Yeteneği: Ayda 100.000 Parça/Parça
| miktar (parça) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Önderi süresi (günler) | 10 | 20 | Anlaşılması gereken |
| En fazla sipariş miktarı | 1 parça |
| Örnek fiyatı | 10 dolar. |
Küçük ev aletleri, modeller, elektrikli aletler, iletişim ekipmanları, tıbbi cihazlar, sağlık ekipmanları, oyuncaklar ve fitness ekipmanları ve diğer ürünler.
Ürünlerimiz sürücüsüz teknoloji, yapay zeka, akıllı ulaşım, sağlık, akıllı şehir, otomotiv malzemeleri, güvenlik izleme,5G iletişim, ve akıllı ev.
| Tıbbi Ekipman | Sfigmomanometre, Masaj yatağı, Hava pompası, İdrar analizatörü |
| İş Makineleri | Akıllı robot, kopya makineleri ve tarayıcılar, 3 boyutlu yazıcılar, dövme kalemi |
| Elektrikli ekipmanlar | Elektrikli diş fırçası, Elektrikli alet, Yetişkin erotik ürünleri, Elektrikli oyuncak araba, Elektrikli perde |
| Akıllı Ev | Akıllı pencere açıcı, elektrikli süpürge, akıllı kahve makinesi, saç kurutma makinesi, Fascia tabancası, fan, hava temizleyicisi, saç çıkarma cihazı, Kapı kilidi, Akıllı kapı kilidi |
| Gıda ve İçecekler | El karıştırıcıları, karıştırıcılar, karıştırıcılar, kahve makineleri, gıda işleyicileri, meyve suyu makineleri, kızartıcılar, buz makineleri, soya fasulyesi süt makineleri |
| Robotik | Servis robotikleri, Gıda dağıtım robotu, Resepsiyon robotu, Tıbbi servis robotu, AGV & AMR, Toplantı robotu, Denetim robotu |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar