| Marka Adı: | Masing Motor |
| Model Numarası: | MS-FFN20 |
| Adedi: | 5000 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1000000 parça/ayda |
Kompakt boyut, güvenilir çalışma ve özelleştirilebilir özellikler gerektiren çeşitli uygulamalar için tasarlanmış yüksek performanslı N20 DC motoru.
| Hız (RPM) | 5000-30000 rpm |
|---|---|
| Sürekli Akım | 20-100mA |
| Verimlilik | % 70 |
| Garanti | 3 Ay - 1 Yıl |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Marka Adı | Masing Motoru |
| Model Numarası | N20 DC motor |
| Başvurular | Araba, Elektrikli Bisiklet Kilit, Fan, Ev Aygıtı, Kozmetik Enstrüman, Akıllı Ev, Robot |
| Türü | N20 Motoru |
| Döner | 0.01 kg.cm |
| İnşaat | Kalıcı mıknatıs |
| Değiştirme | Fırça |
| Koruma özelliği | Tamamen Kapalı |
| Çapraz | 12 mm × 15 mm |
| Ağırlık | 5g |
| Gürültü | ≤55 DB |
| MOQ | 5000 pcs |
| Kodlayıcı | Optik Kodlayıcı |
| Renk | Müşterinin talebi |
Not:Voltaj, nominal tork, hız, akım, güç ve şaft boyutu gereksinimlere göre özelleştirilebilir.
| Paketleme Ayrıntıları | Güçlü Karton 1000pcs/kutusu, veya istendiği gibi |
|---|---|
| Liman | Shenzhen/Guangzhou/Şanghay |
| Satış Birimleri | Tek bir madde |
| Paketin Boyutu | 37x27x24cm |
| Brüt Ağırlık | 5.0kg |
Tedarik Yeteneği: Ayda 100.000 Parça/Parça
| miktar (parça) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Zaman aşımı (günler) | 10 | 15 | Anlaşılması gereken |
En fazla sipariş miktarı: 1 adet
Örnek fiyatı: 1.5 dolar
Sürücüsüz, Yapay zeka, Akıllı ulaşım, Sağlık, Akıllı şehir, Otomotiv malzemeleri, Güvenlik izleme, 5G iletişim, Akıllı ev
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar