| Marka Adı: | Masing Motor |
| Model Numarası: | MS-FFN20 |
| Adedi: | 5000 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1000000 parça/ayda |
N20 Kalıcı Mıknatıs DC titreşimli motor, küçük çap, düşük gürültü ve yüksek tork performansı gerektiren çeşitli uygulamalar için tasarlanmıştır.
| Hız (RPM) | 3000 rpm-30000 rpm |
| Sürekli Akım | 20-100mA |
| Verimlilik | % 70 |
| Döner | 0.1g.cm-50g.cm |
| Gürültü | ≤55DB |
| Ağırlık | 5g |
| Çapraz | 12 mm × 15 mm |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Marka Adı | Masing Motoru |
| Model Numarası | N20 DC titreşim motoru |
Robotlar, kilitler, oyuncaklar, silah magazinleri, göz fırçaları, elektrikli aletler, elektrikli robotlar, ev aletleri, otomotiv malzemeleri, akıllı ev cihazları ve çeşitli endüstriyel uygulamalar.
Paketleme:Güçlü Karton 1000pcs / kutu, veya özel ambalaj mevcut
Liman:Shenzhen/Guangzhou/Şanghay
Tek Paket Boyutu:37x27x24cm
Bireysel Brüt Ağırlık:5.0kg
Tedarik yeteneği:100Ayda 1000 adet
En az sipariş miktarı:5,000 parça
| miktar (parça) | Zaman aşımı (günler) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Anlaşılması gereken |
Örnekler:En fazla 1 parça 1.50 $ / parça
ISO9001, ISO14001, TS16949 sistem sertifikası
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar