| Marka Adı: | Masing Motor |
| Model Numarası: | MSGM12N20 |
| Adedi: | 1000 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 adet/ayda |
Kilitler, 3D baskı, ev aletleri ve robotik de dahil olmak üzere çeşitli endüstriyel ve ticari uygulamalar için olağanüstü verimlilik ve güvenilirlik sunan yüksek performanslı DC spor vitesli motor.
| Hız (RPM) | 5-3000 rpm |
| Sürekli Akım | 10-300mA |
| Verimlilik | % 70 |
| Döner | 0.1-2 kg.cm |
| Çapraz | 12 mm, 13 mm, 14 mm, vb. |
| Ağırlık | 10g |
| Gürültü seviyesi | ≤55DB |
| Çubuk Tipi | D kesimi, yuvarlak veya çift D kesimi |
| Motor Türü | Fırça DC Dönüştürme Motorları |
| Asgari Sipariş miktarı | 1000 pcs |
Elektronik Kapı Kilitleri, Akıllı Ev Sistemleri, Aletler, Akıllı Robotlar, Elektrikli Oyuncaklar, 3B Baskı, Akıllı Dolap Kilitleri, Optik Ekipmanlar, Mikro Mekanik Sistemler, Otomotiv Tedarikleri,Güvenlik İzleme, ve daha fazlası.
| Paketleme | Güçlü Karton 1000pcs / kutu, veya özelleştirilmiş |
| Denizcilik Limanları | Shenzhen, Guangzhou, Şangay |
| Paketin Boyutu | 37x27x24cm |
| Brüt Ağırlık | 10.0kg |
| miktar (parça) | Zaman aşımı (günler) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Anlaşılması gereken |
En fazla numune siparişi: 10$'dan 1 adet
100Ayda 1000 adet
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar