| Marka Adı: | Masing Motor |
| Model Numarası: | MSGM16A030 |
| Adedi: | 1000 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 adet/ayda |
FF-050 Mikro DC Motor, dişli redüktörlü, 16mm çaplı elektrikli minyatür DC dişli motor, robotik uygulamalar ve endüstriyel otomasyon için tasarlanmıştır.
| Hız (RPM) | 10~1200rpm |
| Sürekli Akım | 10mA-300mA |
| Verimlilik | 65%-73% |
| Garanti | 3 Ay - 1 Yıl |
| Menşe Yeri | Guangdong, Çin |
| Marka Adı | Masing Motor |
| Model Numarası | MSGM16A050 |
| Dişli Oranı | 1:15-1:1000 |
| Yapı | Kalıcı Mıknatıs |
| Güç | yaklaşık 0.2W-3.0W |
| MOQ | 1000 Adet |
| Kullanım Ömrü | 500 saat - 1000 saat |
Elektronik Kapı Kilidi, Akıllı Ev Aletleri, Akıllı Robot, Elektrikli Oyuncaklar, Dolap Kilidi, Envanter Kontrol Makineleri, Yarı İletken Otomasyon Makineleri
| Paketleme Detayları | Sağlam Karton 1000 adet/kutu veya gerektiği gibi |
| Liman | Shenzhen/Guangzhou/Şanghay |
| Tek Paket Boyutu | 12×10×24mm |
| Tek Brüt Ağırlık | 0.08kg |
| Tedarik Yeteneği | Ayda 100.000 Adet/Adet |
| Miktar (adet) | Teslim Süresi (gün) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Müzakere edilecek |
Maksimum numune sipariş miktarı: 1 adet
Numune fiyatı: 5$/adet
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar