| Marka Adı: | Masing Motor |
| Model Numarası: | MSGM12N20 |
| Adedi: | 1000 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 adet/ayda |
Sıcak Satış DC Dişli Motor 12mm Dişli Motor Mikro Fırçalı N10 N20 N30 Yüksek Torklu DC Dişli Motor Enkoderli Kilitler İçin
12mm dişli motor, küçük ayak izi, düşük hız ve yüksek tork özelliklerine sahiptir, bu da sınırlı alana sahip ancak güçlü tahrik kuvveti gerektiren uygulamalar için idealdir. Tamamen metal kesim dişlileri ile uzun hizmet ömrü sunar. Gerilim, güç ve hız gibi farklı gereksinimlere göre 3V, 6V, 12V DC dişli motorlara özelleştirilebilir.
Bu motor, elektronik kilit motorları, optik ekipman motorları ve mikro mekanik motorlarda yaygın olarak kullanılmakta olup, çeşitli minyatür mekanik sistemler için güvenilir ve verimli güç çözümleri sunmaktadır.
| Hız (RPM) | 5-3000 rpm |
| Sürekli Akım (A) | 10-300mA |
| Verimlilik | 70% |
| Garanti | Diğer |
| Menşe Yeri | Guangdong, Çin |
| Marka Adı | Masing Motor |
| Model Numarası | N20 dişli motor |
| Kullanım | Robot, 3D kalem ve makine, Güç Kilidi, Elektronik Kilit, Optik ekipman, Mikro Mekanizma, para dedektörü, yazıcı, pompa vb. |
| Tip | N20 Motor |
| Tork | 0.1-2 kg.cm |
| Yapı | Kalıcı Mıknatıs |
| Komütasyon | Fırçalı Motor |
| Koruma Özelliği | Açık Dişli Kutusu |
| Ürün Adı | Düz Dişli DC Motor |
| Uygulama | robotlar, Kilitler |
| Çap | 12mm |
| Ağırlık | 10g |
| Gürültü | ≤55DB |
| MOQ | 1000 Adet |
| Mil | D-kesim veya Yuvarlak veya Çift D-kesim |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Motor tipi | Fırçalı DC Dişli Motorlar |
Gerilim, nominal tork, hız, akım, güç ve mil boyutu gereksinime göre özelleştirilebilir.
Paketleme Detayları: Güçlü Karton 1000 adet/kutu, veya istediğiniz gibi
Liman: Shenzhen/Guangzhou/Şanghay
Satış Birimleri: Tek ürün
Tek Paket Boyutu: 37X27X24cm
Tek Brüt Ağırlık: 10.0kg
Tedarik Yeteneği: Ayda 100.000 Adet/Adet
| Miktar (adet) | Teslim Süresi (gün) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Müzakere edilecek |
Maksimum sipariş miktarı: 1 adet
Numune fiyatı: 10 $/adet
Sürücüsüz, Yapay zeka, Akıllı ulaşım, Sağlık hizmetleri, Akıllı şehir, Otomotiv malzemeleri, Güvenlik izleme, 5G iletişimi, Akıllı ev
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar