| Marka Adı: | Masing Motor |
| Model Numarası: | MSGM12N20 |
| Adedi: | 1000 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 adet/ayda |
N20 azaltma motoru, küçük boyutu ve güvenilir performansı ile hızı azaltırken tork çıkışını arttırır.Bu motor çeşitli minyatür makinelerde ve elektronik ekipmanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır., istikrarlı ve hassas hareket kontrolü sağlar.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Hız (RPM) | 5-3000 rpm |
| Sürekli Akım | 10-300mA |
| Voltaj | 1.2V-24V |
| Çapraz | 12 mm × 24 mm |
| Ağırlık | 10g |
| Gürültü seviyesi | ≤55DB |
| Donanım malzemesi | Metal, Hobbing malzemeleri |
| Motor Türü | N20 dişli motoru |
| İnşaat | Kalıcı mıknatıs |
| Değiştirme | Fırça motoru |
Tüm şaft türleri kullanıcı çizimlerine ve gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.
| Paketleme | Güçlü Karton 1000pcs / kutu, veya özel ambalaj mevcut |
|---|---|
| Denizcilik Limanları | Shenzhen, Guangzhou, Şangay |
| Paketin Boyutu | 37x27x24cm |
| Brüt Ağırlık | 10.0kg |
| Tedarik Yeteneği | 100Ayda 1000 adet |
| miktar (parça) | Zaman aşımı (günler) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Anlaşılması gereken |
En fazla numune siparişi miktarı: 1 adet
Örnek fiyatı: 10$/parça
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar