| Marka Adı: | Masing Motor |
| Model Numarası: | MSGM12N20 |
| Adedi: | 1000 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 adet/ayda |
N20 azaltma motoru, küçük boyutu ve güvenilir performansı ile hızı azaltırken tork çıkışını arttırır.Bu motor çeşitli minyatür makinelerde ve elektronik ekipmanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır., istikrarlı ve hassas hareket kontrolü sağlar.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Hız (RPM) | 5-3000 rpm |
| Sürekli Akım | Özel |
| Düğme Kutusu Çubuğu | M3 M4 D kesimi veya yuvarlak |
| Model Numarası | MS1215 DC dişli motoru |
| Türü | N20 vites motoru 3v |
| Döner | Özel |
| İnşaat | Kalıcı mıknatıs |
| Değiştirme | 6v fırça mikro motoru |
| Voltaj | 1.5v-12v |
| Çapraz | 12 mm × 24 mm |
| Ağırlık | 10g |
| Gürültü | ≤55DB |
| Dişliler | Rohs Metal, Hobbing Gear |
| Malzemeler | Rohs uyumlu |
Araba, Ev Aygıtları, Kozmetik Aygıt, Akıllı Ev, Robot, Kapı Kilitleri, Projector, Sürücüsüz Sistemler, Yapay Zeka, Akıllı Ulaşım, Sağlık, Akıllı Şehir,Otomotiv malzemeleri, Güvenlik İzleme, 5G İletişim, Akıllı Ev
| Paketleme Ayrıntıları | Güçlü Karton 1000pcs / kutu, veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Liman | Shenzhen/Guangzhou/Şanghay |
| Paketin Boyutu | 37 × 27 × 24cm |
| Brüt Ağırlık | 10.0kg |
| Tedarik Yeteneği | 100Ayda 1000 parça |
| miktar (parça) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Zaman aşımı (günler) | 10 | 15 | Anlaşılması gereken |
En fazla numune siparişi:1 parça
Örnek fiyatı:10 dolar.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar