| Marka Adı: | Masing Motor |
| Model Numarası: | MSGM12N20 |
| Adedi: | 1000 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 adet/ayda |
DC Dişli Motor 12mm 12Volt Mikro Dişli Motor N20 Kodlayıcı EMC PCB 3V 6V N20 N30 Metal Dişli Kutu DC Motor Oyuncak Araba Çelik Plaka Dişli Kutu için
| Hız (RPM) | Özelleştirilmiş |
| Sürekli Akım (A) | 10mA-200mA |
| Dişli Kutu Mili | Özelleştirilmiş Mil |
| Garanti | 3 Ay - 1 Yıl |
| Menşe Yeri | Guangdong, Çin |
| Marka Adı | Masing Motor |
| Model Numarası | MS12FN20 |
| Kullanım | Araba oyuncakları, Robot, Kilitler, Dolap kilidi, Güzellik cihazları, akıllı telefon tutucuları |
| Tip | N20 Dişli Motor |
| Dişli Oranı | 1:10 - 1:1000 |
| Yapı | Kalıcı Mıknatıs |
| Komütasyon | N20 DC Fırçalı Motor |
| Koruma Özelliği | Açık Dişli Kutu |
| Ürün Adı | N20 Mini Dişli Kutu DC Motor |
| Dişli kutusu | Çelik plaka veya Bakır plaka |
| Sertifika | CE, Rohs, AB, ISO |
| Dişli Kutu Boyutu | 12mm × 9mm |
| Ağırlık | 10g |
| Gürültü | ≤55DB |
| MOQ | 1000 Adet |
| Dişliler | Freze Dişliler, Rohs Metal, Çelik veya Bakır |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Motor tipi | Kodlayıcılı DC Fırçalı Motor |
Paketleme Detayları: Güçlü Karton 1000 adet/kutu, veya istediğiniz gibi.
Liman: Shenzhen/Guangzhou/Şanghay
Satış Birimleri: Tek ürün
Tek paket boyutu: 12×10×24mm
Tek brüt ağırlık: 0.01kg
Tedarik Yeteneği: Ayda 100.000 Adet/Adet
| Miktar (adet) | Teslim süresi (gün) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Müzakere edilecek |
Maksimum sipariş miktarı: 1 adet
Numune fiyatı: 5$/adet
Sürücüsüz, Yapay zeka, Akıllı ulaşım, Sağlık hizmetleri, Akıllı şehir, Otomotiv malzemeleri, Güvenlik izleme, 5G iletişimi, Akıllı ev
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar