| Marka Adı: | Masing Motor |
| Model Numarası: | MSGM12N20 |
| Adedi: | 1000 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 adet/ayda |
DC Gear Motor 300rpm 6v N20 Dc Geared Motor with Encoder Özelleştirilmiş Düşük Rpm Yüksek Dönüştürme N20 N30 Metal Gearbox 12mm
| Hız (RPM) | 5 rpm-3000 rpm |
| Sürekli Akım | Özel |
| Düğme Kutusu Çubuğu | Yuvarlak, vida, tuzak, D-kesim |
| Garanti | Diğerleri |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Marka Adı | Masing Motoru |
| Model Numarası | MS12FN20 |
| Kullanımı | Ev aleti, robot, kapı kilidi, kamera, tıbbi cihaz |
| Türü | N20 vitesli motor 6v |
| Düğüm oranı | 110'dan 10'a:1000 |
| Verimlilik | IE 1 |
| Değiştirme | Fırçalı motor |
| Koruma özelliği | Açık dişli kutusu |
| Ürün Adı | N20 Dönüştürme kutusu Motoru |
| Dönüştürme kutu | 12mm Metal Delek Kutusu |
| Sertifika | CE, Rohs, AB, ISO |
| Düğme Kutusu Boyutu | 12 mm*9 mm |
| Ağırlık | 10g |
| Gürültü | ≤55DB |
| MOQ | 1000 pcs |
| Dişliler | Hobbing Gear, Rohs Metal, Çelik veya Bakır |
| Renk | Müşterinin talebi |
| Döner | 10-2000 g.cm |
Paketleme Ayrıntıları:Güçlü Karton 1000pcs / kutu, veya istediğiniz gibi
Liman:Shenzhen/Guangzhou/Şanghay
Satış Birimleri:Tek bir madde
Tek paket boyutu:37X27X24mm
Bireysel brüt ağırlık:0.01kg
Tedarik yeteneği:100,000 Parça/Parça Aylık
| miktar (parça) | Önderi süresi (günler) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Anlaşılması gereken |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar