| Marka Adı: | Masing Motor |
| Model Numarası: | MSGM37B520 |
| Adedi: | 1000 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 adet/ayda |
DC Döner Motor 37mm Döner Kutusu Düşük Döner 1Nm Yüksek Döner 60Döner 100Döner 24V 12V Döner Döner Robot Döner Motoru
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Hız (RPM) | 2-3000 RPM (Özelleştirilebilir) |
| Sürekli akım (A) | 80-1400mA |
| Verimlilik | % 70 |
| Garanti | 3 Ay - 1 Yıl |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Marka Adı | Masing Motoru |
| Model Numarası | MSGM37B520 |
| Başvurular | Ev aletleri, robotlar, satış makineleri, tıbbi cihazlar |
| Türü | 24V dişli kutusu DC motor |
| Döner | 0.1-30kgf.cm |
| İnşaat | Kalıcı mıknatıs |
| Değiştirme | Fırçalı motor |
| Koruma | Tamamen Kapalı |
| Dönüş yönü | CW ve CCW |
| Delek kutusu malzemesi | Metal vites kutusu |
| Değişiklikler | 21mm'den 29mm'e kadar |
| Değeri | 37 mm |
| Değişiklik oranı | 15'e 1:1000 |
| MOQ | 1000 pcs |
| Çubuk Seçenekleri | D kesimi, yuvarlak, düz veya delikli (Müşteri talebi) |
| Çubuk malzemesi | Karbon çelik veya paslanmaz çelik |
| Sertifikasyon | CE, ROHS, ISO |
Paketleme:Güçlü Karton 80pcs/kutusu, veya istendiği gibi
Liman:Shenzhen/Guangzhou/Şanghay
Satış Birimleri:Tek bir madde
Paket Boyutu:37x27x24cm
Brüt ağırlık:Yaklaşık 130-160 gram.
Tedarik yeteneği:100,000 Parça/Parça Aylık
| miktar (parça) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Zaman aşımı (günler) | 10 | 15 | Anlaşılması gereken |
Örnekler:En fazla sipariş miktarı: 1 adet. Örnek fiyatı: 10 dolar.
Sürücüsüz, Yapay Zeka, Akıllı Ulaşım, Sağlık, Akıllı Şehir, Otomotiv Tedarikleri, Güvenlik İzleme, 5G İletişim, Akıllı Ev, Otomatik Kapı Operatörleri,Otomatik Enerji tasarrufu banyo, Elektrikli Kontrollü Valf, Robotlar, Çim Kesiciler, Elektrikli Perde, Kamera, Tıbbi Hizmet, Oksijen Makinesi vb.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar