| Marka Adı: | Masing Motor |
| Model Numarası: | MSGM12N20 |
| Adedi: | 1000 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 adet/ayda |
Çeşitli endüstriyel uygulamalar için özelleştirilebilir özelliklere sahip, güvenilir performans sunan yüksek verimli DC düz dişli motor.
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Hız (RPM) | 10rpm-3000rpm veya özelleştirilebilir |
| Verimlilik | 56%-90% |
| Nominal Tork | 0.05kgf.cm-2.0kgf.cm |
| Şaft Çapı | φ3mm |
| Dişli Kutusu Boyutu | φ12mm * H10mm |
| Sıcaklık Aralığı | -40℃ - +60℃ |
| Ömür | 500H-1000H |
| Ağırlık | 10g |
| Gürültü Seviyesi | ≤55DB |
Güzellik ürünleri, eğitim robotları, robot süpürgeler, radar sistemleri, elektronik kapı kilitleri, akıllı ev cihazları, ev aletleri akıllı robotları, elektrikli oyuncaklar, 3D baskı, akıllı dolap kilitleri, sürücüsüz sistemler, yapay zeka, akıllı ulaşım, sağlık hizmetleri, akıllı şehir altyapısı, otomotiv malzemeleri, güvenlik izleme ve 5G iletişimi.
Paketleme: Güçlü karton 1000 adet/kutu veya özelleştirilmiş paketleme mevcuttur
Nakliye Limanları: Shenzhen, Guangzhou, Şanghay
Paket Boyutu: 37×27×24cm
Brüt Ağırlık: 10.0kg
| Miktar (adet) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Teslim Süresi (gün) | 10 | 15 | Müzakere edilecek |
Tedarik Yeteneği: Ayda 100.000 adet
Minimum Sipariş Miktarı: 1000 adet
Maksimum Numune Miktarı: 1 adet
Numune Fiyatı: 5$/adet veya pazarlık edilebilir
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar