| Marka Adı: | Masing Motor |
| Model Numarası: | MSGM25A370 |
| Adedi: | 1000 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 adet/ayda |
Akıllı göğüs sallama makineleri ve çeşitli endüstriyel ekipmanlar dahil olmak üzere hassas uygulamalar için tasarlanmış fırçasız teknolojiye sahip yüksek performanslı DC vitesli motor.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Hız (RPM) | 2RPM-2000RPM |
| Sürekli Akım | 10mA-500mA |
| Verimlilik | %50-85% |
| Garanti | 3 Ay - 1 Yıl |
| Model Numarası | MSGM25A370 |
| Delek kutusu malzemesi | Rohs Metal Delek Kutusu |
| Düğüm oranı | 115'ten 15'e:1051 |
| Motor Türü | Fırça motoru / fırçasız motor |
| Gürültü seviyesi | ≤50DB |
| Çubuk çapı | φ4mm |
| Motor ömrü | 500 saat-2000 saat (özelleştirilebilir) |
| Parametreler | Aralık |
|---|---|
| Adlık Voltaj | 1.2-24V DC |
| Azaltma oranı | 110'dan 10'a:1051 |
| Yüksüz Hız | 2 ~ 2000 RPM |
| Yüksüz akım | 10-500 mA |
| Belirli Hız | 1.5-1800 RPM |
| Rütbeli Akım | 80-800 mA |
| Dönüştürme tork | 0.03-10 kg.cm |
| Durma/En yüksek tork | 0.5-25 kg.cm |
| Durma akımı | 0.5-5 A |
| miktar (parça) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Zaman aşımı (günler) | 10 | 15 | Anlaşılması gereken |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar