| Marka Adı: | Masing Motor |
| Model Numarası: | MSGM12N20 |
| Adedi: | 1000 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 adet/ayda |
| Hız (RPM) | 5RPM-3000RPM |
| Sürekli Akım | 10mA-300mA |
| Düğme Kutusu Çubuğu | Düz, M3, M4, D kesimi veya yuvarlak |
| Garanti | 3 Ay - 1 Yıl |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Marka Adı | Masing Motoru |
| Model Numarası | MS1215 DC dişli motoru |
| Asgari Sipariş miktarı | 1000 parça |
| Paketleme Ayrıntıları | Güçlü Karton (1000 adet/kutusu) veya özel ambalaj |
| Nakliye Limanı | Shenzhen/Guangzhou/Şanghay |
| Paketin Boyutu | 37*27*24cm |
| Brüt Ağırlık | 10.0kg |
| miktar (parça) | Zaman aşımı (günler) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Anlaşılması gereken |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar