| Marka Adı: | Masing Motor |
| Model Numarası: | MSGM25A370 |
| Adedi: | 1000 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 adet/ayda |
| Hız (RPM) | 2RPM-2000RPM veya Özelleştirilmiş |
| Sürekli Akım | 10mA-500mA |
| Verimlilik | 50%-85% |
| Menşe Yeri | Guangdong, Çin |
| Marka Adı | Masing Motor |
| Model Numarası | MSGM25A370 |
| Dişli Kutusu Çapı | φ25mm |
| Dişli Oranı | 1:15-1:1051 |
| Motor Tipi | Fırçalı Motor / Fırçasız Motor |
| Dönüş Yönü | CW veya CCW mevcut |
| Koruma Özelliği | Tamamen Kapalı |
| Dişli Kutusu Malzemesi | Metal dişli kutusu |
| Sertifikalar | 16949, AB, CE, Rohs, ISO |
| Dişli Malzemesi | Plastik dişliler, Toz metalurjisi, Metal, Çelik, Bakır vb. |
| Nominal Voltaj | DC 1.5V-24V |
| Gürültü Seviyesi | ≤50DB |
| MOQ | 1000 Adet |
| Mil Çapı | φ4mm, D-kesim |
| Mil Tipi | Yuvarlak/Düz/Dişli delik/Dişli mil/Çıplak/D-Kesim/Pin Deliği/Kamalı mil |
| Motor Ömrü | 500 saat - 2000 saat |
| Nominal Voltaj | 1.2-24V DC |
| Redüksiyon Oranı | 1:10-1:1051 |
| Yüksüz Hız (RPM) | 2~2000 RPM |
| Yüksüz Akım (≤) | 10-500 mA |
| Nominal Hız (RPM) | 1.5-1800 RPM |
| Nominal Akım (≤) | 80-800 mA |
| Nominal Tork | 0.03-10 kg.cm |
| Kilitlenme/Maksimum Tork | 0.5-25 kg.cm |
| Kilitlenme Akımı | 0.5-5 A |
| Mil | 416 Çelik, D-kesim 3.5mm, Φ4.0 Uzunluk 11.5mm |
| Dişli Malzemeleri | Plastik, çelik, toz dişli, bakır dişli |
| Miktar (adet) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Teslim Süresi (gün) | 10 | 15 | Müzakere edilecek |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar