| Marka Adı: | Masing Motor |
| Model Numarası: | MS-GM12N30 |
| Adedi: | 1000 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 adet/ayda |
N30 kalıcı mıknatıs DC motoru ile birleştirilen kompakt 12 mm vites kutusu, elektronik kapı kilitleri, akıllı ev cihazları ve robotik gibi hassas uygulamalar için tasarlanmıştır.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Hız (RPM) | 10-3000 rpm |
| Sürekli Akım | 10mA-500mA |
| Verimlilik | % 56-85 |
| Dönüştürme tork | 0.5kgf.cm |
| Motor Türü | 3V DC dişli motoru |
| Çubuk çapı | φ3mm D kesimi 2.5mm |
| Sıcaklık aralığı | -40°C - +60°C |
| Gürültü seviyesi | ≤55DB |
| Yaşam süresi | 500H-1000H / 200.000 döngü |
1/10, 1/20, 1/30, 1/50, 1/63, 1/100, 1/110, 1/150, 1/210, 1/250, 1/298, 1/380, 1/1000
Eğitimli robotlar, Güzellik ürünleri, Robot süpürgeler, Radar sistemleri, Elektronik Kapı Kilitleri, Akıllı Ev aletleri, Akıllı Robotlar, Elektrikli Oyuncaklar, 3B baskı, Akıllı dolap kilitleri, Sürücüsüz sistemler,Yapay zekaAkıllı ulaşım, Sağlık, Akıllı şehir, Otomotiv malzemeleri, Güvenlik izleme, 5G iletişim.
100Ayda 1000 parça
| miktar (parça) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Zaman aşımı (günler) | 10 | 15 | Anlaşılması gereken |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar