| Marka Adı: | Masing Motor |
| Model Numarası: | MS-GM12N20 |
| Adedi: | 1000 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 adet/ayda |
| Anma Hızı (RPM) | 10-3000 rpm (Özelleştirilebilir) |
| Anma Gerilimi | DC 1.2V-12V |
| Verimlilik | 85%-58% |
| Garanti | 3 Ay - 1 Yıl |
| Menşe Yeri | Guangdong, Çin |
| Marka Adı | Masing Motor |
| Model Numarası | MS-GM12N20 |
| Gürültü Seviyesi | ≤55DB |
| MOQ | 1000 Adet |
| Paketleme Detayları | Sağlam Karton 1000 adet/kutu veya özelleştirilmiş |
| Liman | Shenzhen/Guangzhou/Şanghay |
| Tek Paket Boyutu | 37×27×24cm |
| Tek Brüt Ağırlık | 10.0kg |
| Tedarik Yeteneği | Ayda 100.000 Adet/Adet |
| Miktar (adet) | Teslim Süresi (gün) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Müzakere edilecek |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar