| Marka Adı: | Masing Motor |
| Model Numarası: | MS-GM40B500 |
| Adedi: | 1000 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 adet/ayda |
| Hız (RPM) | 3rpm - 500rpm |
| Voltaj | DC 1.2V - 24V |
| Verimlilik | %55 - %85 |
| Garanti | 3 Ay - 1 Yıl |
| Menşe Yeri | Guangdong, Çin |
| Marka Adı | Masing Motor |
| Model Numarası | MS-GM40B500 |
| Tip | DC Elektrik Motoru 12V |
| Yapı | Kalıcı Mıknatıs |
| Komütasyon | Fırça |
| Koruma Özelliği | Tamamen Kapalı |
| Miktar (adet) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Teslim Süresi (gün) | 10 | 15 | Müzakere Edilecek |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar