| Marka Adı: | Masing Motor |
| Model Numarası: | MS-GM37B5555 |
| Adedi: | 1000 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 adet/ayda |
RS-550/RS-555 motorlarıyla uyumlu 37 mm çaplı vites motoru, azaltma vitesi kutusu ile birlikte 6V-30V DC hızlarında 10RPM/30RPM hızlarında çalışır.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Belirli Hız | 3RPM - 3000RPM |
| Sürekli Akım | 20-500mA |
| Verimlilik | IE1 |
| Garanti | 3 Ay - 1 Yıl |
| Model Numarası | MS-GM37B555 |
| Türü | 12V kalıcı mıknatıs DC dişli motoru |
| Döner | 0.01NM - 3NM |
| İnşaat | Kalıcı mıknatıs |
| Delek kutusu malzemesi | Rohs Metal Delek Kutusu |
| Değeri | 37 mm |
| Değişiklik oranı | 15'e 1:1000 |
| Sertifikasyon | CE, ROHS, ISO, 16949 |
Robotik, Otomobil, Elektrikli Bisikletler, Ev Aletleri, Kozmetik Enstrümanları, Akıllı Ev Sistemleri, Elektrikli Kilitler, Otomatik Satış Makineleri, Tıbbi Cihazlar ve daha fazlası.
Paketleme:Güçlü Karton (80 adet/kutusu) veya özel ambalaj mevcuttur
Liman:Shenzhen/Guangzhou/Şanghay
Paket Boyutu:37x27x24cm
Brüt ağırlık:Yaklaşık 300 g
100Ayda 1000 adet
| miktar (parça) | Zaman aşımı (günler) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Anlaşılması gereken |
En fazla sipariş miktarı:1 parça
Örnek fiyatı:10 dolar.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar