| Marka Adı: | Masing Motor |
| Model Numarası: | MS-GM12N30 |
| Adedi: | 1000 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 adet/ayda |
FF-N10, FF-N20, FF-N30 kalıcı mıknatıslı DC motorlu 12 mm şanzıman kutusu, elektrikli bisikletlerde ve çeşitli endüstriyel kullanımlarda yüksek tork uygulamaları için tasarlanmıştır.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Adlık Hız (RPM) | 5 - 3000 rpm |
| Sürekli akım (A) | 10mA - 500mA |
| Verimlilik | 56% - 85% |
| Dönüştürme tork | 0.1kgfcm - 2kgfcm |
| Dönüş yönü | CW/CCW kullanılabilir |
| Çubuk çapı | φ3mm, D kesimi 2.5mm |
| Sıcaklık aralığı | -40°C - +60°C |
| Yaşam süresi | 500H - 1000H / 200.000 döngü |
| Gürültü | ≤55DB |
| Ağırlık | 10g |
Eğitimli robotlar, güzellik ürünleri, robot süpürgeler, radar sistemleri, elektronik kapı kilitleri, akıllı ev cihazları, akıllı robotlar, elektrikli oyuncaklar, 3 boyutlu baskı, akıllı dolap kilitleri,Sürücüsüz sistemler, yapay zeka, akıllı ulaşım, sağlık, akıllı şehir, otomotiv malzemeleri, güvenlik izleme, 5G iletişim.
Tedarik Yeteneği: Ayda 100.000 Parça/Parça
| miktar (parça) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Zaman aşımı (günler) | 10 | 15 | Anlaşılması gereken |
En fazla numune siparişi miktarı: 1 adet
Örnek fiyatı: $5/parça veya pazarlık edilebilir
Kalite güvencesi:Gemiye gönderilmeden önce her ürün %100 kalite denetimini geçmelidir. Ücretsiz örnek testleri mevcuttur.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar