| Marka Adı: | Masing Motor |
| Model Numarası: | MS-GM12N30 |
| Adedi: | 1000 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 adet/ayda |
Gearbox 12mm N30 Geared Motor, hassas uygulamalar için tasarlanmış yüksek performanslı bir mikro DC motorudur. FF-N10, FF-N20 ve FF-N30 kalıcı mıknatıs DC motorları ile kompakt bir 12 mm dişli kutusu bulunur.,Bu ünite, çeşitli gerilim aralıkları ve hız gereksinimleri arasında güvenilir bir performans sağlar.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Adlık Hız (RPM) | 5 rpm-3000 rpm |
| Sürekli Akım | 10mA-500mA |
| Verimlilik | % 56-85 |
| Garanti | 3 Ay - 1 Yıl |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Marka Adı | Masing Motoru |
| Model Numarası | N30 mikro vitesli motor |
| Dönüştürme tork | 0.1kgfcm-2kgfcm |
| Sıcaklık aralığı | -40°C - +60°C |
| Yaşam süresi | 500H-1000H |
| Gürültü seviyesi | ≤55DB |
| MOQ | 1000 pcs |
Eğitim robotları, güzellik ürünleri, robot süpürgeler, radar sistemleri, elektronik kapı kilitleri, akıllı ev aletleri, akıllı robotlar, elektrikli oyuncaklar, 3 boyutlu baskı, akıllı dolap kilitleri, sürücüsüz sistemler,yapay zeka, akıllı ulaşım, sağlık, akıllı şehirler, otomotiv malzemeleri, güvenlik izleme, 5G iletişim.
| miktar (parça) | Zaman aşımı (günler) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Anlaşılması gereken |
Örnekler:En fazla sipariş miktarı: 1 adet. Örnek fiyatı: 5 dolar.
Kalite kontrolü:Gelen malzemeler, üretim süreci ve ürün kalitesini sağlamak için son denetim için sıkı denetim prosedürleri sürdürüyoruz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar