| Marka Adı: | Masing Motor |
| Model Numarası: | MS-GM13F050 |
| Adedi: | 1000 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 kişi/ayda |
FF-050 DC Dönüştürme Motoru, alan kısıtlı uygulamalarda hassas hareket kontrolü için tasarlanmış yüksek performanslı, kompakt bir motordur. 13 mm mikro vites kutusu ve özelleştirilebilir özelliklere sahip,Bu motor, çeşitli endüstriyel ve tüketici uygulamaları için çok yönlü çözümler sunar..
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Hız (RPM) | 5-3000 rpm |
| Sürekli Akım | 10-300 mA |
| Voltaj | 1.2V-24V |
| Çapraz | 15 mm × 15 mm |
| Ağırlık | 15 g |
| Gürültü seviyesi | ≤55 DB |
| Motor Türü | FF-050 DC Dönüştürme Motor |
| İnşaat | Kalıcı mıknatıs |
| Değiştirme | Metal fırça / Karton fırça |
| Malzemeler | RoHS Uyumlu |
| Dişliler | Metal, Hobbing Gear |
Kişiselleştirilebilir varlık yapılandırmaları:
Elektrikli bisikletler, ev aletleri, elektronik kapı kilitleri, akıllı ev sistemleri, akıllı robotlar, elektrikli oyuncaklar, 3D baskı, akıllı dolap kilitleri, sürücüsüz sistemler, yapay zeka,Akıllı ulaşım, sağlık, akıllı şehir altyapısı, otomotiv malzemeleri, güvenlik izleme, 5G iletişim.
| Paketleme Ayrıntıları | Güçlü Karton 1000pcs / kutu, veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Liman | Shenzhen/Guangzhou/Şanghay |
| Paketin Boyutu | 37x27x24 cm |
| Brüt Ağırlık | 12.0 kg |
| miktar (parça) | Zaman aşımı (günler) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Anlaşılması gereken |
Örnek fiyatı:10$/parça (En fazla sipariş miktarı: 1 parça)
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar