| Marka Adı: | Masing Motor |
| Model Numarası: | MS-GM12-10 |
| Adedi: | 1000 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 kişi/ayda |
Robot, 3B yazıcılar ve hassas ekipmanlar için 10 mm Mini Stepper Motor GM12-10BY DC Gear Micro Stepper Motor
Kullanılabilir azaltma oranları: 1:10, 1:20, 1:30, 1:50, 1:75, 1:100, 1:150, 1:210, 1:250, 1:298, 1:300, 1:500, 1:1000İsteğe bağlı olarak özel oranlar mevcut.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Adlık Voltaj | 5V DC |
| Çalışma sıcaklığı | -10°C - +60°C |
| Adım mesafesi | 18° |
| Sıklık | 50 Hz |
| Rütbeli Akım | 380mA (Ref) |
| Yük süresi | 0.395 rpm (Ref) |
| Dönüştürme tork | 0.3 kgf.cm |
| Parametreler | Spesifikasyon | Koşullar |
|---|---|---|
| Direniş | 300Ω ±10% | 25°C'de, her faz |
| İndüktansa | 9.6mH (REF) | 25°C, 1KHz, 1.0V rms |
| Maksimum başlangıç nabzı | 800 PPS Dakika | Sürekli voltaj sürüşü hiçbir yük |
| Maksimum Çeviri Nabzı Hızı | 1100 PPS Dakika | Sürekli sürüş |
| Durum Döner | 35 gf-cm Min | 5VDC'den 0 pps'ye kadar sarmalama |
Robotik, 3 boyutlu yazıcılar, kapı kilitleri, oyuncaklar, yazıcılar, akıllı ev cihazları, otomotiv malzemeleri, güvenlik izleme ve hassas ekipman.
| miktar (parça) | Zaman aşımı (günler) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Anlaşılması gereken |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar