| Marka Adı: | Masing Motor |
| Model Numarası: | MS-GM40B500 |
| Adedi: | 1000 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 kişi/ayda |
Bu 12V DC dişli motor, özellikle robotik ve çay otomatı uygulamaları için tasarlanmış düşük RPM ve yüksek tork performansı sunar. Motor, çeşitli endüstriyel gereksinimleri karşılamak üzere özelleştirilebilir özelliklere sahiptir.
| Hız (RPM) | 3RPM-500RPM |
| Voltaj | DC 1.2V-24V |
| Verimlilik | %55-%85 |
| Garanti | 3 Ay-1 Yıl |
| Menşe Yeri | Guangdong, Çin |
| Marka Adı | Masing Motor |
| Model Numarası | MS-GM40B500 |
| Kullanım | Akıllı ev, Akıllı tuvalet kapağı, Ev Aletleri, robot, otomat, tıbbi cihaz |
| Tip | DC Elektrik Motoru 12V |
| Tork | 0.1kgf.cm-10kgf.cm |
| Yapı | Kalıcı Mıknatıs |
| Komütasyon | Fırça |
| Koruma Özelliği | Tamamen Kapalı |
| Dönüş Yönü | Saat yönünde ve Saat yönünün tersine mevcut |
| Dişli Kutusu Malzemesi | Plastik |
| Dişli Kutusu Uzunluğu | 10.4mm |
| Dişli Kutusu Çapı | 40mm |
| Dişli Kutusu Oranı | 1:5 - 1:390 |
| MOQ | 1000 Adet |
| Mil | M5/M6/D-kesim veya Yuvarlak veya Düz veya delikli (Müşteri İsteği) |
| Mil Malzemesi | Karbon Çelik veya Paslanmaz Çelik |
| Sertifikasyon | CE, ROHS, ISO, 16949 |
Tedarik Yeteneği: Ayda 100.000 Adet/Adet
| Miktar (adet) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Teslim Süresi (gün) | 10 | 15 | Müzakere edilecek |
Sürücüsüz sistemler, Yapay zeka, Akıllı ulaşım, Sağlık hizmetleri, Akıllı şehir, Otomotiv tedarikleri, Güvenlik izleme, 5G iletişimi, Akıllı ev, Otomatik kapı operatörleri, otomatik enerji tasarruflu banyo, elektrik kontrollü vana, robotlar, çim biçme makinesi, elektrikli perde, kamera, tıbbi hizmet, oksijen makinesi vb.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar