| Marka Adı: | Masing Motor |
| Model Numarası: | MS-GM40B520 |
| Adedi: | 1000 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 kişi/ayda |
| Hız (RPM) | 3rpm-500rpm |
| Anma Gerilimi | DC 3V-24V |
| Verimlilik | %55-%85 |
| Garanti | Diğerleri |
| Menşe Yeri | Guangdong, Çin |
| Marka Adı | Masing Motor |
| Model Numarası | MS-GM40B520 |
| Kullanım | Akıllı ev, Akıllı tuvalet kapağı, Ev Aletleri, robot, otomat, tıbbi cihaz |
| Tip | Dişli DC motor 24V |
| Tork | 0.1kgf.cm-10kgf.cm |
| Yapı | Kalıcı Mıknatıs |
| Komütasyon | Fırça |
| Koruma Özelliği | Tamamen Kapalı |
| Dönüş Yönü | CW ve CCW mevcut |
| Dişli Kutusu Malzemesi | Plastik |
| Anahtar Kelimeler | Yüksek Torklu 60 Rpm 12V DC Dişli Motor |
| Dişli Kutusu Uzunluğu | 10.4mm |
| Dişli Kutusu Çapı | 40mm |
| Dişli Kutusu Oranı | 1:5 ila 1:390 |
| MOQ | 1000 Adet |
| Mil | M5/M6/D-kesim veya Yuvarlak veya Düz veya delikli (Müşterinin İsteği) |
| Mil Malzemesi | Karbon Çelik veya Paslanmaz Çelik |
| Sertifikasyon | CE, ROHS, ISO, 16949 |
| Paketleme Detayları | Güçlü Karton 80 adet/kutu veya istediğiniz gibi |
| Liman | Shenzhen/Guangzhou/Şanghay |
| Satış Birimleri | Tekli ürün |
| Tek Paket Boyutu | 37×27×24cm |
| Tek Brüt Ağırlık | Yaklaşık 80-100g |
| Miktar (adet) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Teslim Süresi (gün) | 10 | 15 | Müzakere edilecek |
| Maksimum Sipariş Miktarı | 1 adet |
| Numune Fiyatı | 10$/adet |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar