| Marka Adı: | Masing Motor |
| Model Numarası: | MS-GM37BL3625 |
| Adedi: | 1000 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 adet/ayda |
| Hız (RPM) | 1.5RPM - 2000RPM |
| Sürekli Akım | 10mA - 500mA |
| Verimlilik | 81% - 48% |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Marka Adı | Masing Motoru |
| Model Numarası | MS-GM37BL3640 |
| Değeri | φ37mm Mikro vites motoru |
| Düğüm oranı | 1:6.7 - 1:2700 |
| İnşaat | Kalıcı mıknatıs |
| Dönüş yönü | CW veya CCW kullanılabilir |
| Koruma özelliği | Tamamen Kapalı |
| Sertifikalar | 16949, ISO, CE, Rohs |
| Voltaj | 6V - 24V |
| Donanım Türü | Sürükleyici |
| MOQ | 1000 pcs |
| Çubuk çapı | φ6mm D kesimi |
| Çubuk Tipi | Yuvarlak, Düz, M6, Filtrelenmiş Delik, Çıplak/D-Kütü/Pin Deli/Anahtar Çubuğu |
| Yaşam süresi | 1000 - 5000 saat |
| Paketleme Ayrıntıları | Güçlü Karton 80pcs / kutu, veya özelleştirilmiş |
| Liman | Shenzhen/Guangzhou/Şanghay |
| Satış Birimleri | Tek Birim |
| Paketin Boyutu | 12*10*24 mm |
| Brüt Ağırlık | 0.230kg |
| Tedarik Yeteneği | 100Ayda 1000 parça |
| Mülkiyet (parça) | Önderi Zamanı (Günler) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Anlaşılması gereken |
| Uygulama Alanı | Özel Kullanımlar |
|---|---|
| Tıbbi Ekipman | Sphygmomanometer, Masaj yatak, Hava pompası, İdrar analizatörü |
| İş Makineleri | Akıllı robot, kopya makineleri ve tarayıcılar, 3 boyutlu yazıcılar, dövme kalemi |
| Elektrikli ekipmanlar | Elektrikli diş fırçası, Elektrikli alet, Yetişkin ürünleri, Elektrikli oyuncak araba, Elektrikli perde |
| Akıllı Ev | Akıllı pencere açıcı, elektrikli süpürge, akıllı kahve makinesi, saç kurutma makinesi, Fascia tabancası, fan, hava temizleyicisi, saç çıkarma cihazı, kapı kilidi |
| Gıda ve İçecekler | El karıştırıcıları, karıştırıcılar, karıştırıcılar, kahve makineleri, gıda işleyicileri, meyve suyu makineleri, kızartıcılar, buz makineleri, soya fasulyesi süt makineleri |
| Robotik | Servis robotikleri, Gıda dağıtım robotu, Resepsiyon robotu, Tıbbi servis robotu, AGV & AMR, Taşıma robotu, Denetim robotu |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar