| Marka Adı: | Masing Motor |
| Model Numarası: | MS16P1215 |
| Adedi: | 1000 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 adet/ayda |
Coreless 1215 Motor DC Planet Dişli Motor 12V DC Mikro Planet Dişli Motor Metal Dişli Kutulu Robotlar İçin. Bu yüksek performanslı motor, küçük çaplı, düşük gürültülü ve yüksek torklu uygulamalar için uygundur.
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Hız (RPM) | 2-1000 RPM |
| Sürekli Akım | 10-500 mA |
| Verimlilik | 57-90% |
| Tork | 0.01-10 kg.cm |
| Voltaj | 3V-24V |
| Dişli Kutusu Çapı | 16mm |
| Gürültü Seviyesi | ≤55 DB |
| Yapı | Kalıcı Mıknatıs |
| Komütasyon | 1215 DC Coreless Fırçalı Motor |
| Koruma Özelliği | Tamamen Kapalı |
Kapı kilitleri, robotlar, AKILLI EV sistemleri, elektrikli bisiklet kilitleri, kozmetik aletler, sürücüsüz sistemler, yapay zeka, akıllı ulaşım, sağlık hizmetleri, akıllı şehir, otomotiv malzemeleri, güvenlik izleme, 5G iletişimi.
| Paketleme Detayları | Güçlü Karton 400 adet/kutu veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Liman | Shenzhen/Guangzhou/Şanghay |
| Paket Boyutu | 37×27×24 cm |
| Brüt Ağırlık | 15.0 kg |
| Satış Birimleri | Tek ürün |
| Tedarik Yeteneği | Ayda 100.000 adet |
| Minimum Sipariş Miktarı | 1000 adet |
| Miktar (adet) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Teslim Süresi (gün) | 10 | 15 | Müzakere edilecek |
Örnek Bilgileri:Maksimum sipariş miktarı: 1 adet | Örnek fiyat: 15$/adet
Her ürün, optimum performans ve güvenilirlik sağlamak için sevkiyattan önce %100 kalite kontrolünden geçer.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar