| Marka Adı: | Masing Motor |
| Model Numarası: | MS10PM10 |
| Adedi: | 1000 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 adet/ayda |
10mm çapında DC Planet Dişli Motor, akıllı kilit ve güzellik aletleri uygulamaları için düşük maliyetli, küçük boyutlu plastik planet mikro dişli motor çözümü sunar.
| Hız (RPM) | 30-80rpm |
| Sürekli Akım (A) | 10-200mA |
| Verimlilik | IE 1 |
| Garanti | Diğerleri |
| Menşe Yeri | Guangdong, Çin |
| Marka Adı | Masing Motor |
| Model Numarası | MS10PM10 |
| Kullanım | kapı kilidi, robotlar, AKILLI EV, Elektrikli Bisiklet Kilidi, Kozmetik Alet |
| Tip | 4.5V Plastik DC Planet Dişli Motor |
| Tork | 0.01-1kg.cm |
| Yapı | Kalıcı Mıknatıs |
| Komütasyon | Fırçalı Motor |
| Koruma Özelliği | Tamamen Kapalı |
| Ürün Adı | M10 Fırçalı DC Dişli Motor |
| Uygulama | kapı kilidi, akıllı ev |
| Anahtar Kelimeler | 3V Plastik DC Planet Dişli Motor |
| Çap | 10mm |
| Malzeme | Rohs |
| Gürültü | ≤55DB |
| MOQ | 1000 Adet |
| Voltaj | 1.2v-12v |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Motor Tipi | DC planet dişli motor |
10mm DC Plastik Planet Dişli Motor Tipik Uygulamalar: kapı kilidi, robotlar, AKILLI EV, Elektrikli Bisiklet Kilidi, Kozmetik Alet.
Voltaj, nominal tork, hız, akım, güç ve şaft boyutu gereksinimlere göre özelleştirilebilir.
| Motor Modeli | Nominal Voltaj (V) | Yüksüz Akım (mA) | Yüksüz Hız (devir/dak) | Yüklü Akım (mA) | Yüklü Hız (devir/dak) | Yüklü Tork (gfcm) | Çıkış Gücü (W) | Kilitlenme Torku (gf.cm) | Kilitlenme Akımı (mA) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MS-10PM10 | 3.7 | ≤65 | 76 | ≤160 | 42 | 240 | / | / | ≤250 |
Çıkış torku (dişli motor): Motorun çıkış torku (maksimum verimlilik noktası) * Redüksiyon oranı * Dişli kutusu verimliliği
Çıkış hızı (dişli motor): Motorun çıkış hızı / Redüksiyon oranı
| Kademe Sayısı | Redüksiyon Oranı | Dişli Kutusu Uzunluğu "L" | Dişli Kutusu Verimliliği |
|---|---|---|---|
| 1 | 171K | 7 | %70 |
| Paketleme Detayları | Güçlü Karton 400 adet/kutu, veya istediğiniz gibi |
| Liman | Shenzhen/Guangzhou/Şanghay |
| Satış Birimleri | Tekli ürün |
| Tekli Paket Boyutu | 37×27×24cm |
| Tekli Brüt Ağırlık | 10.0kg |
| Tedarik Yeteneği | Ayda 100.000 Adet/Adet |
| Miktar (adet) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Teslim Süresi (gün) | 10 | 15 | Müzakere edilecek |
| Maksimum Sipariş Miktarı | 1 adet |
| Örnek Fiyat | 15$/adet |
Sürücüsüz, Yapay zeka, Akıllı ulaşım, Sağlık hizmetleri, Akıllı şehir, Otomotiv malzemeleri, Güvenlik izleme, 5G iletişimi, Akıllı ev, kapı kilidi, robotlar, Elektrikli Bisiklet Kilidi, Kozmetik Alet.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar