| Marka Adı: | Masing Motor |
| Model Numarası: | MSPG36BL3640 |
| Adedi: | 1000 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1000000 adet/ay |
BL3640 Fırçasız Motor ve 36mm Planet Dişli Kutusu - Robotik ve otomasyon uygulamaları için tasarlanmış DC BLDC Planet Dişli Motor.
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Hız (RPM) | 2rpm-1000rpm veya özelleştirilmiş |
| Sürekli Akım | 20mA-800mA |
| Verimlilik | 90%-65% |
| Mil Çapı | φ8mm veya φ10mm veya özelleştirilmiş |
| Tork | 0.1NM-10NM |
| Yapı | Sabit Mıknatıs |
| Komütasyon | Fırçasız |
| Gürültü Seviyesi | ≤55DB |
| Ağırlık | 400g |
| MOQ | 1000 Adet |
Robotik Otomasyon, Akıllı Ev, Elektrikli Perde, Ofis Malzemeleri, Elektrikli Aletler, Tıbbi Ekipmanlar, Hassas Aletler, Otomotiv Elektroniği, Üretim Tesisleri ve daha fazlası.
| Miktar (adet) | Teslim Süresi (gün) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 5000 | Müzakere edilecek |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar