| Marka Adı: | Masing Motor |
| Model Numarası: | MSPG28BL2838 |
| Adedi: | 1000 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 adet/ayda |
Model: PG28BL2838. Ürün Adı: 2838 fırçasız DC gezegen dişli motoru.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Hız (RPM) | 5 rpm-2000 rpm |
| Verimlilik | % 90-65 |
| Garanti | 3 Ay - 1 Yıl |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Marka Adı | Masing Motoru |
| Model Numarası | MSPG28BL2838 |
| Değişiklikler | φ28mm Gezegen Değiştirme Kutu |
| Döner | 0.2NM-2NM |
| İnşaat | Kalıcı mıknatıs |
| Değiştirme | Fırçasız |
| Koruma özelliği | Tamamen Kapalı |
| Gürültü seviyesi | ≤55dB |
| MOQ | 1000 pcs |
| Adlık Güç | 1W-30W |
| Donanım malzemesi | Metal RoHS |
Tipik Uygulamalar:Akıllı ev, robotlar, ofis malzemeleri, elektrikli aletler, tıbbi ekipman, hassas aletler, otomotiv elektroniği
Voltaj, nominal tork, hız, akım, güç ve şaft boyutu gerektiği gibi özelleştirilebilir.
| Aşama sayısı | 1 | 2 | 3 | 4 |
|---|---|---|---|---|
| Azaltma oranı (K) | 4/5 | 16/20/22/25/27.5 | 64/80/88/100/110/125/138/151 | 256/320/352/400/500/550/625/688/756/832 |
| Düğüm kutusunun uzunluğu L ((mm) | 23.2 | 28.9 | 34.6 | 40.3 |
| İsimlendirilmiş Döner (kg-cm) | 3 | 6 | 9 | 17 |
| Geçici tork (kg-cm) | 6 | 10 | 20 | 35 |
| Verimlilik (%) | % 90 | % 81 | % 73 | % 65 |
| Motor modeli | Voltaj | Yük yok | En Yüksek Verimlilikte | Çıkartma | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Çalışma aralığı | Akım (A) | Hız (rpm) | Akım (A) | Hız (rpm) | Döner (g-cm) | Güç (W) | Verimlilik (%) | Akım (A) | Döner (g-cm) | |
| BL2832*** | 9~16V | 0.30 | 10600 | 1.04 | 7667 | 129 | 10.2 | 82.2 | 2.3 | 420 |
| BL2838*** | 19~26V | 0.10 | 6400 | 0.31 | 4850 | 104 | 5.1 | 67.5 | 1.0 | 434 |
| miktar (parça) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Zaman aşımı (günler) | 10 | 15 | Anlaşılması gereken |
Akıllı ev, akıllı kapı kilitleri, kişisel bakım, yapay zeka, otomobiller, model uçaklar, güvenlik, küçük ev aletleri, modeller, elektrikli aletler, iletişim ekipmanları, tıbbi cihazlar,Sağlık ekipmanları, oyuncaklar ve spor ekipmanları.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar