| Marka Adı: | Masing Motor |
| Model Numarası: | MS-12pn20 |
| Adedi: | 1000 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 adet/ayda |
Elektrikli oyuncaklar, kilitler ve çeşitli endüstriyel uygulamalar için tasarlanmış yüksek kaliteli, düşük devirli N20 DC plastik planet dişli kutusu dişli motor. Özelleştirilebilir özellikler ve güvenilir performans sunar.
Kapı kilitleri, robotlar, akıllı ev cihazları, elektrikli bisiklet kilitleri, kozmetik aletler, tıbbi ekipmanlar, iş makineleri, elektrikli ekipmanlar, gıda ve içecek makineleri ve robotik.
| Parametre | Değer |
|---|---|
| Redüksiyon oranı | 120 |
| Uzunluk | 8 mm |
| Yüksüz hız | 123 rpm |
| Anma hızı | 100 rpm |
| Anma torku | 0.18 kg.cm |
| Maksimum anlık tolerans torku | 0.9 kg.cm |
| Miktar (adet) | Teslim Süresi (gün) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Müzakere edilecek |
Numune Fiyatı: 3$/adet (Maksimum sipariş miktarı: 1 adet)
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar