| Marka Adı: | Masing Motor |
| Model Numarası: | MS-12pn20 |
| Adedi: | 1000 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 adet/ayda |
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Anma Hızı (RPM) | 5-500 RPM |
| Sürekli Akım | 10mA-200mA |
| Dişli Kutusu Verimliliği | 80%-55% |
| Model Numarası | MS-12PN20 |
| Tork | 0.1-1 kgf.cm |
| Dişli Kutusu Çapı | φ12mm |
| Gürültü Seviyesi | ≤55 dB |
| MOQ | 1000 Adet |
| Miktar (adet) | Teslim Süresi (gün) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Müzakere edilecek |
| Sektör | Uygulamalar |
|---|---|
| Tıbbi Ekipman | Tansiyon aleti, Masaj yatağı, Hava pompası, İdrar Analiz Cihazı |
| İş Makineleri | Akıllı robot, Fotokopi ve Tarayıcılar, 3D Yazıcılar, Dövme kalemi |
| Elektrikli Ekipmanlar | Elektrikli diş fırçası, Elektrikli alet, Yetişkin ürünleri, Elektrikli oyuncak araba, Elektrikli perde |
| Akıllı Ev | Akıllı pencere açıcı, Elektrikli süpürge, Akıllı kahve makinesi, Saç kurutma makinesi, Fasya tabancası, Fan, Hava temizleyici, Tüy alma cihazı, Kapı kilidi, Akıllı kapı kilidi |
| Yiyecek ve İçecek | El blenderları, Blenderlar, Mikserler, Kahve Makineleri, Mutfak Robotları, Meyve Sıkacakları, Fritözler, Buz Makineleri, Soya Sütü Makineleri |
| Robotik | Servis robotları, Gıda dağıtım robotu, Resepsiyon robotu, Tıbbi servis robotu, AGV ve AMR, Taşıma robotu, Muayene robotu |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar