| Marka Adı: | Masing Motor |
| Model Numarası: | MS-12pn20 |
| Adedi: | 1000 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 adet/ayda |
Bu 12 mm gezegenli DC vites motoru tıbbi ekipman ve çeşitli hassas uygulamalar için tasarlanmış kompakt, yüksek performanslı bir çözümdür.,Yer kısıtlı ortamlarda güvenilir tork ve hız kontrolü sağlar.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Adlık Voltaj | DC 1.2V-24V |
| Belirli Hız | 10-300 RPM |
| Dönüştürme tork | 0.05-2.0 kgf.cm |
| Sürekli Akım | 20-300 mA |
| Verimlilik | % 70 |
| Motor çapı | φ12mm |
| Ağırlık | 20g |
| Gürültü seviyesi | ≤ 55 dB |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C - +60°C |
Kapı kilitleri, robotlar, akıllı ev sistemleri, elektrikli bisiklet kilitleri, kozmetik aletler, tıbbi ekipman, sürücüsüz sistemler, yapay zeka, akıllı ulaşım, sağlık,akıllı şehir, otomotiv malzemeleri, güvenlik izleme, 5G iletişim.
Paketleme:Güçlü karton (400 adet/kutusu) veya özel ambalaj mevcuttur
Liman:Shenzhen/Guangzhou/Şanghay
Tedarik yeteneği:100Ayda 1000 adet
| miktar (parça) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Zaman aşımı (günler) | 10 | 15 | Anlaşılması gereken |
Örnek fiyatı:$15/parça (maksimum sipariş miktarı: 1 parça)
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar