| Marka Adı: | Masing Motor |
| Model Numarası: | MSBL2415 |
| Adedi: | 1000 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1000000 adet/ay |
Bu yüksek performanslı fırçasız DC motor, küçük çap, düşük gürültü ve yüksek tork performansı gerektiren uygulamalar için tasarlanmıştır. Akıllı ev cihazları, tıbbi ekipmanlar ve çeşitli endüstriyel uygulamalar için idealdir.
| Nominal Hız | 2000-10000 RPM |
| Sürekli Akım | 20-200mA |
| Verimlilik | 70% |
| Nominal Tork | 5-100 gf.cm |
| Motor Çapı | φ24.4mm |
| Ağırlık | 15g |
| Gürültü Seviyesi | ≤55DB |
| Yapı | Kalıcı Mıknatıs |
| Koruma | Tamamen Kapalı |
| Minimum Sipariş Miktarı | 1000 Adet |
BOT, Araba, Elektrikli Bisiklet, FAN, Ev Aletleri, Kozmetik Cihazı, AKILLI EV, Tıbbi Görüntüleme Ekipmanları, Sürücüsüz Sistemler, Yapay Zeka, Akıllı Ulaşım, Sağlık Hizmetleri, Akıllı Şehir, Otomotiv Malzemeleri, Güvenlik İzleme, 5G İletişimi, Akıllı Ev
Güçlü Karton 250 adet/kutu veya özelleştirilmiş paketleme mevcuttur
| Liman | Shenzhen/Guangzhou/Şanghay |
| Satış Birimleri | Tek ürün |
| Paket Boyutu | 37×27×24cm |
| Brüt Ağırlık | 8.0kg |
| Miktar (adet) | Teslim Süresi (gün) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 5000 | Müzakere edilecek |
100.000 Adet/Adet Ayda
Maksimum sipariş miktarı: 1 adet
Numune fiyatı: 8$/adet
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar