| Marka Adı: | Masing Motor |
| Model Numarası: | MSBL4020 |
| Adedi: | 1000 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1000000 adet/ay |
40×20mm CCW&CW Flat Hollow Shaft Gimbal DC Electric Brushless Motor 12V 24V drone kamera stabilizatörü ve PTZ elektrikli makine uygulamaları için.
| Hız (RPM) | Özel olabilir. |
| Sürekli akım (A) | TBD |
| Verimlilik | IE2 |
| Garanti | Diğerleri |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Marka Adı | Masing Motoru |
| Model Numarası | 40×20 mm düz boş asansör fırçasız gimbal motoru |
| Kullanımı | Gimbal kamera stabilizatörü endüstriyel robot kolu robot kolu |
| Türü | Yüksek torklu BLDC Motoru |
| Döner | Özel |
| İnşaat | Kalıcı mıknatıs |
| Değiştirme | 12V 1320RPM DC fırçasız motor |
| Koruma özelliği | Tamamen Kapalı |
| Ürün Adı | 24V fırçasız DC motor |
| Uygulama | Robot Kolları |
| Anahtar kelimeler | 4020 fırçasız DC motor |
| Motor Boyutu | 40×20 mm |
| Ağırlık | 84 g |
| Gürültü | ≤55DB |
| MOQ | 1000 pcs |
| Voltaj | 12V |
| Renk | Müşterinin talebi |
| Çubuk Boyutu | Çürük akıntı |
Paketleme Ayrıntıları:Güçlü Karton 250pcs / kutu, veya istediğiniz gibi
Liman:Shenzhen/Guangzhou/Şanghay
Satış Birimleri:Tek bir madde
Tek Paket Boyutu:37x27x24cm
Bireysel Brüt Ağırlık:20.0kg
100,000 Parça/Parça Aylık
| miktar (parça) | Zaman aşımı (günler) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 5000 | Anlaşılması gereken |
En fazla sipariş miktarı:1 parça
Örnek fiyatı:15 dolar.
Sürücüsüz, Yapay zeka, Akıllı ulaşım, Sağlık, Akıllı şehir, Otomotiv malzemeleri, Güvenlik izleme, 5G iletişim, Akıllı ev
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar