| Marka Adı: | Masing Motor |
| Model Numarası: | MSBL2415 |
| Adedi: | 1000 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1000000 adet/ay |
Çaprazlığı 24 mm, geri ve geri hız kontrolü ile mikro 12V fırçasız DC motoru, 5 hat ve uzun ömürlü.
| Hız (RPM) | 1000-10000 rpm veya özel |
| Sürekli akım (A) | 20-200mA |
| Verimlilik | % 70 - % 90 |
| Garanti | Diğerleri |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Marka Adı | Masing Motoru |
| Model Numarası | MSBL-2415 |
| Kullanımı | Meme pompası, Oyuncaklar, Fan, Ev Aygıtı, Kozmetik alet, Akıllı Ev, Tıbbi Görüntüleme Ekipmanı |
| Türü | DC fırçasız motor |
| Döner | Özel |
| Güç | 3W (iç sürücü) |
| PWM | PWM Kontrolü (Standard) |
| Koruma özelliği | Tamamen Kapalı |
| Beklenen Yaşam Süresi | 3000H (Yağ Taşıyıcı) |
| Sinyal | Sinyal fonksiyonu mevcut |
| Motor çapı | φ24,4 mm |
| Ağırlık | 15 g |
| Gürültü | ≤55DB |
| MOQ | 1000 pcs |
| Bağlantı Kipi | A |
| Renk | Müşterinin talebi |
| Motor Türü | DC fırçasız motor |
Paketleme Ayrıntıları:Güçlü Karton 250pcs/kutusu, veya istenildiği gibi
Liman:Shenzhen/Guangzhou/Şanghay
Satış Birimleri:Tek bir madde
Tek Paket Boyutu:37x27x24cm
Bireysel Brüt Ağırlık:8.0kg
Tedarik yeteneği:100,000 Parça/Parça Aylık
| miktar (parça) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 5000 |
|---|---|---|---|
| Önderi süresi (günler) | 10 | 15 | Anlaşılması gereken |
En fazla sipariş miktarı:1 parça
Örnek fiyatı:$8/parça
Sürücüsüz, Yapay zeka, Akıllı ulaşım, Sağlık, Akıllı şehir, Otomotiv malzemeleri, Güvenlik izleme, 5G iletişim, Akıllı ev
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar