| Marka Adı: | Masing Motor |
| Model Numarası: | MSBL-2418 |
| Adedi: | 1000 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1000000 adet/ay |
DC Brushless Motor 12v 24v Mikro Elektrik Motoru 2418 Hall Drive Board ile Otomasyon ekipmanları ve çeşitli hassas uygulamalar için tasarlanmış Yüksek Hızlı Mini BLDC Motoru.
| Hız (RPM) | 1000-10000 rpm veya özel |
| Sürekli akım (A) | 20-200mA |
| Verimlilik | % 70 - % 90 |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Marka Adı | Masing Motoru |
| Model Numarası | BLDC2418 fırçasız DC motor |
| Kullanımı | Fan, Ev Aygıtları, Kozmetik alet, Akıllı Ev, Tıbbi Görüntüleme Ekipmanı, Oyuncaklar, Robotlar |
| Motor Türü | Fırçasız motor |
| Aşamalar | 3 faz 12 kutup |
| Yapı | İç Sürücü |
| Değiştirme | Fırçasız |
| Koruma özelliği | Tamamen Kapalı |
| Sinyal | Sinyal fonksiyonu mevcut |
| PWM | PWM Kontrolü (Standard) |
| Anahtar kelimeler | 12v DC fırçasız motor |
| Çubuk çapı | φ2.0mm |
| Ağırlık | 15 g |
| Gürültü | ≤55DB |
| MOQ | 1000 pcs |
| Beklenen Yaşam Süresi | 3000H (Yağ Taşıyıcı) |
| Renk | Müşterinin talebi |
| Motor Boyutu | Çizelge 24,4 mm × 18 mm |
BLDC 2418 fırçasız motor Tipik uygulamalar:Oyuncaklar, Robotlar, Robot süpürge, Elektrikli Bisiklet, FAN, Ev Aletleri, Kozmetik enstrüman, SMART HOME, Tıbbi Görüntüleme Ekipmanı
Voltaj, nominal tork, hız, akım, güç ve şaft boyutu gerektiği gibi özelleştirilebilir.
| Motor modeli | İsimlendirilmiş gerilim VDC | Yüksüz hız r/dakika | Yüksüz akım mA | İsimlendirilmiş Hız r/dakika | Dönüştürülmüş tork g.cm. | Nitelikli Akım mA | Güç W | Durma tork g.cm. | Durma akımı A |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BLDC-2418-1262 | 12.0 | 6200 | 60 | 5100 | 20 | 180 | 1.05 | 110 | 0.7 |
| BLDC-2418-2487 | 24.0 | 8700 | 50 | 7500 | 20 | 130 | 1.54 | 145 | 0.7 |
Tedarik Yeteneği: Ayda 100.000 Parça/Parça
| miktar (parça) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 5000 |
|---|---|---|---|
| Önderi süresi (günler) | 10 | 15 | Anlaşılması gereken |
Uygulamalar: Sürücüsüz, Yapay zeka, Akıllı ulaşım, Sağlık, Akıllı şehir, Otomotiv malzemeleri, Güvenlik izleme, 5G iletişim, Akıllı ev
Herhangi bir ek soru için lütfen doğrudan bizimle iletişime geçin.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar