| Marka Adı: | Masing Motor |
| Model Numarası: | MSBL3657 |
| Adedi: | 1000 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1000000 adet/ay |
Yüksek performanslı 12V/24V fırçasız DC motor, 35000 dev/dak hızda çalışır, hassas hız kontrolü ve güvenilir çalışma için entegre sürücülüdür.
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Model Numarası | MSBL-3657 |
| Voltaj Aralığı | 6V - 24V DC |
| Hız Aralığı | 2000 - 10000 RPM |
| Sürekli Akım | 0.16 - 0.19A |
| Tork | 135 - 185 gf.cm |
| Mil Çapı | 5mm |
| Boyutlar | 36mm çap × 57mm uzunluk |
| Ağırlık | 55g |
| Verimlilik | IE3 |
| Yapı | Sabit Mıknatıslı |
| Koruma | Tamamen Kapalı |
Bu çok yönlü fırçasız motor, aşağıdakiler dahil çeşitli uygulamalar için uygundur:
Motor voltajı, hızı, torku, eksantrik tekerlek boyutu ve malzemeleri müşteri gereksinimlerine göre özelleştirilebilir. Yapı seçeneği mevcuttur: Dahili sürücü veya harici sürücü.
| Miktar | Teslim Süresi |
|---|---|
| 1 - 100 adet | 10 gün |
| 101 - 1000 adet | 15 gün |
| 5000 adetten fazla | Müzakere edilecek |
Maksimum numune siparişi: 1 adet
Numune fiyatı: 15$/adet
Sağlam karton ambalaj: 250 adet/kutu veya gerektiği gibi özelleştirilmiş
Ayda 100.000 adet
CE, FCC, ISO sertifikalarına sahibiz ve gerektiğinde ek sertifikalar için başvurabiliriz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar