| Marka Adı: | Masing Motor |
| Model Numarası: | MSBL3640 |
| Adedi: | 1000 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1000000 adet/ay |
36mm 24V fırçasız gezegen dişli motoru, yüksek verimlilik ve çeşitli endüstriyel uygulamalar için özelleştirilebilir özelliklere sahip gezegen dişli kutusu ile.
| Hız (RPM) | 2 rpm-1000 rpm |
| Sürekli Akım | Özel |
| Verimlilik | % 90-66 |
| Garanti | Diğerleri |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Marka Adı | Masing Motoru |
| Model Numarası | MSGM36PBL3640 |
| Başvurular | Robotlar, Elektrikli perde, Robot vakum temizleyicisi, Kozmetik alet, Akıllı Ev, Tıbbi görüntüleme ekipmanları, Üretim tesisi |
| Çubuk çapı | φ8mm veya φ7mm, özel |
| Döner | 0.1 NM-10 NM |
| İnşaat | Kalıcı mıknatıs |
| Değiştirme | BLDC3640 fırçasız motor |
| Ağırlık | 190 g |
| Gürültü seviyesi | ≤55DB |
| MOQ | 1000 pcs |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
Not:Kırmızı çizgi alanının sol tarafı sürekli çalışabilir
| Aşama sayısı | 1 | 2 | 3 | 4 |
|---|---|---|---|---|
| Azaltma oranı | 3.71, 5.18 | 13.819.2- 26 yaşında.9 | 51, 71, 100, 139 | 190, 265, 369, 516, 721 |
| Değişiklikler: | 24.6 | 31.8 | 39 | 46.2 |
| Düğme Kutusu Verimliliği | % 90 | % 81 | % 73 | % 66 |
| Yüksüz | Yük | Çıkartma | |
|---|---|---|---|
| Mevcut | 180 mA | 820 mA | 13500 mA |
| Hız | 60 r/min | 52 r/min | - |
| Döner | - | 21000 gf.cm | 196000 gf.cm |
| Çıkış Gücü | - | 1.8 W | - |
Paketleme:Güçlü Karton 100pcs/kutusu, veya istendiği gibi
Liman:Shenzhen/Guangzhou/Şanghay
Satış Birimleri:Tek bir madde
Paket Boyutu:37x27x24cm
Brüt ağırlık:190 g
100,000 Parça/Parça Aylık
| miktar (parça) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 5000 |
|---|---|---|---|
| Zaman aşımı (günler) | 10 | 15 | Anlaşılması gereken |
En fazla sipariş miktarı:1 parça
Örnek fiyatı:15 dolar.
| Tıbbi Ekipman | Sfizmomanometre, Masaj yatak, Hava pompası, İdrar analizatörü |
|---|---|
| İş Makineleri | Akıllı robot, kopya makineleri ve tarayıcılar, 3 boyutlu yazıcılar, dövme kalemi |
| Elektrikli ekipmanlar | Elektrikli diş fırçası, Elektrikli alet, Elektrikli oyuncak araba, Elektrikli perde |
| Akıllı Ev | Akıllı pencere açıcı, elektrikli süpürge, Akıllı kahve makinesi, saç kurutma makinesi, Fascia tabancası, fan, hava temizleyicisi, Saç çıkarma cihazı, kapı kilidi, Akıllı kapı kilidi |
| Gıda ve İçecekler | El karıştırıcıları, karıştırıcılar, karıştırıcılar, kahve makineleri, gıda işleyicileri, meyve suyu makineleri, kızartıcılar, buz makineleri, soya fasulyesi süt makineleri |
| Robotik | Servis robotikleri, Gıda dağıtım robotu, Resepsiyon robotu, Tıbbi servis robotu, AGV & AMR, Toplantı robotu, Denetim robotu |
| İşletme | Satış makineleri. Yazı makineleri. ATM. Kopya makineleri ve tarayıcılar. |
| Kamera ve Optik | Video -- Kameralar -- Projekörler -- Araba |
| Çim ve Bahçe | Çim biçiciler. Kar üfleyiciler. Kesiciler. Yaprak üfleyiciler. |
A1: Tüm motorlarımız için, farklı gereksinimlere dayanarak özelleştirilmiştir. Belirli isteklerinizi ve yıllık miktarınızı gönderdikten kısa süre sonra teklif sunacağız.
A2: Lütfen bize voltajınızı, hızınızı, torkunuzu ve genel boyutlarınızı söyleyin.
A3: Motorumuz ev aletleri, ofis ekipmanları, sağlık cihazları, sanitasyon endüstrisi, yüksek sınıf oyuncak, bankacılık sistemi, elektronik ve elektrikli aletler, otomasyon endüstrisi,banka ekipmanları, ödeme cihazları, satış makineleri, elektrikli kapı kilidi, elektrikli kapı kilidi.
A4: Evet, lütfen bizimle iletişime geçin.
A5: Lütfen, sorularınıza sabırla cevap vereceğiz.
A6: Evet, CE, Rohs, EU, ISO, vb. Eğer diğer sertifikalar gerekiyorsa, sizin için başvurabiliriz, ancak ücret alınmalıdır.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar