| Marka Adı: | Masing Motor |
| Model Numarası: | MSBL6032 |
| Adedi: | 1000 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1000000 adet/ay |
PWM Kontrolü CW&CCW BLDC6032 24 Volt fırçasız DC Motor, yüksek güç çıkışı, 24V işleyişi, 3000rpm hızı ve M8 ocağı, özellikle fan motor uygulamaları için tasarlanmıştır.
| Hız (RPM) | 1000 rpm-15000 rpm |
| Sürekli Akım | 10mA-500mA |
| Verimlilik | % 55 - % 80 |
| Garanti | 3 ay - 1 yıl |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Marka Adı | Masing Motoru |
| Model Numarası | MSBL3626 |
| Motor Türü | Fırçasız motor |
| Dönüştürme tork | 10gf.cm-300gf.cm veya Özel |
| İnşaat | Kalıcı mıknatıs |
| Ağırlık | 65g (yaklaşık) |
| Gürültü | ≤55DB |
| MOQ | 1000 pcs |
| Motor modeli | Voltaj | Yük akımı yok | Yükleme Hızı Yok | Maksimum Verimlilik Akımı | Maksimum verimlilik hızı | Maksimum Verimlilik Döner | Güç | Verimlilik | Durma akımı | Durma tork |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BL3636*** | 9~14V | 0.17A | 4000 rpm | 0.48A | 2952 rpm | 143.4g-cm | 4.3W | 75.7% | 1.35A | 547 g-cm |
| BL3636*** | 19~26V | 0.04A | 1915 rpm | 0.11A | 1407 rpm | 121.3g-cm | 1.8W | 65.8% | 0.31A | 458 g-cm |
5G Baza İstasyonu, Elektrikli Perde, Güçlü Aletler, Ev Uygulamaları, Kişisel Bakım, Araba, Elektrikli Bisiklet, Fan, Ev Aletleri, Kozmetik Enstrüman, Akıllı Ev, Tıbbi Görüntüleme Ekipmanı, Oyuncaklar, Masaj Makinesi,Robot Süpürge, Sürücüsüz Sistemler, Yapay Zeka, Akıllı Ulaşım, Sağlık, Akıllı Şehir, Otomotiv Tedarikleri, Güvenlik İzleme, 5G İletişim, Akıllı Ev.
100,000 Parça/Parça Aylık
| miktar (parça) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 5000 |
|---|---|---|---|
| Önderi süresi (günler) | 10 | 15 | Anlaşılması gereken |
Her ürün gönderilmeden önce kalite denetimini geçmelidir. lütfen motor tarafından kullanılan nominal voltaj, bizim voltaj kullanım aralığını aşan voltaj makinenin yanmasına neden olabilir..
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar