| Marka Adı: | Masing Motor |
| Model Numarası: | MS-BL2415 |
| Adedi: | 1000 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1000000 adet/ay |
Otomasyon ekipmanları için tasarlanmış mini BLDC motoru, kompakt boyutlara ve 6V-24V gerilim aralığı ve 1000-10000 RPM arasında hızlara sahip yüksek performans göstermektedir.
| Belirli Hız | 2000-10000 RPM |
| Sürekli Akım | 20-200mA |
| Verimlilik | % 70 |
| Dönüştürme tork | 5-100 gf.cm |
| Voltaj | DC 6V-24V |
| İnşaat | Kalıcı mıknatıs |
| Koruma | Tamamen Kapalı |
| Kodlayıcı | Optik Kodlayıcı |
| Sürücü | Dahili sürücü ve dış sürücü |
| Marka | Masing Motoru |
| Model Numarası | Fırçasız motor 2415 |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
Tekne, araba, elektrikli bisiklet, fan, ev aletleri, kozmetik alet, akıllı ev, tıbbi görüntüleme ekipmanları, meme pompası, sürücüsüz sistemler, yapay zeka, akıllı ulaşım,Sağlık BakımıAkıllı Şehir, Otomotiv Tedarikleri, Güvenlik İzleme, 5G İletişim, Akıllı Ev
| Paketleme | Güçlü Karton 250pcs / kutu, veya özelleştirilmiş |
| Liman | Shenzhen/Guangzhou/Şanghay |
| Paketin Boyutu | 37x27x24cm |
| Brüt Ağırlık | 8.0kg |
| Satış Birimleri | Tek bir madde |
| Tedarik Yeteneği | 100Ayda 1000 adet |
| MOQ | 1000 parça |
| miktar (parça) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 5000 |
|---|---|---|---|
| Zaman aşımı (günler) | 10 | 15 | Anlaşılması gereken |
En fazla sipariş miktarı: 1 adet
Örnek fiyatı: 8 dolar
Değişiklik, hız, tork ve şaft boyutu da dahil olmak üzere özelleştirilmiş özelliklerle test için örnekler sağlayabiliriz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar