| Marka Adı: | Masing Motor |
| Model Numarası: | MS-BL2418 |
| Adedi: | 1000 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1000000 parça/ayda |
Küçük çap, düşük gürültü ve yüksek tork performansı gerektiren uygulamalar için tasarlanmış kompakt fırçasız DC motor.
| Parametre | Değer |
|---|---|
| Anma Hızı (RPM) | 2000-10000 rpm |
| Sürekli Akım | 20-200 mA |
| Verimlilik | 70% |
| Anma Torku | 5-100 gf.cm |
| Motor Çapı | φ24.4mm |
| Ağırlık | 30g |
| Gürültü Seviyesi | ≤55 DB |
| Garanti | 3 Ay - 1 Yıl |
| Motor Modeli | Anma Gerilimi (VDC) | Yüksüz Hız (devir/dak) | Yüksüz Akım (mA) | Anma Hızı (devir/dak) | Anma Torku (g.cm) | Anma Akımı (mA) | Güç (W) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MS-BL2418-126200 | 12.0 | 6200 | 60 | 4943 | 33.6 | 230 | 1.7 |
| MS-BL2418-248700 | 24.0 | 8700 | 52 | 6817 | 37.4 | 180 | 2.62 |
| Miktar (adet) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 5000 |
|---|---|---|---|
| Teslim Süresi (gün) | 10 | 15 | Müzakere edilecek |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar